Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 "Druri i Menqur" - Bujqesia.eu

“Druri i Menqur”

0

19cmo7ucwkp3gjpgNatyra shpesh na befason , dhe mistershem na bene kurioz kur shohim ngjashmeri aty ku se presim. Rastesi apo jo , ky druri i ashtuquajtur “Druri i Menqur” eshte nje rast i tille, kur shohim figuren e nje plaku mjekrosh ne nje dru.