Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Impresum - Bujqesia.eu

Ekipi Ynë

TRUPI KĖSHILLDHĖNĖS PROFESIONAL

Prof. Dr. Shukri Fetahu
Pėrgjegjės dhe Redaktor pėr Prodhimtarinė Bimore

Prof.Dr. Xhevat Domi
Pėrgjegjės dhe Redaktor pėr Veterinari

Prof.Dr. Hajrip Mehmeti
Pėrgjegjės dhe Redaktor pėr Blegtori

Prof. Dr. Hysen Byqtyqi
Kėshilltar pėr Projekte shkencore dhe Redaktor pėr Blegtori

TRUPI DREJTUES I NDĖRMARRJES

Besnik Domi
Drejtues i pėrgjithshėm i ndėrmarrjes , Pėrgjegjės pėr Burimet Njerėzore dhe Marketing,
pėrgjegjės pėr marrėdhėnie me institucione dhe me organizata tė huaja e ndėrkombėtare

Bujar Vitija
Pėrgjegjės pėr ēėshtje administrative , kontakte me institucionet dhe me shoqėrinė
civile

Abaz Osmani
Pėrgjegjės pėr pėrkthime dhe pėr lektorim , i ngarkuar pėr marrėdhėnie me shoqėrinė
civile

BASHKĖPUNĖTORĖT E JASHTĖM TĖ NDĖRMARRJES

Hysen Mahmudi
Kontabilitet dhe Financa

Driton Govori
Ēėshtjet ligjore

Diedon Kica
Marketing ,Marrėdhėnie me organizatat dhe bizneset ndėrkombėtare

Berat Kasumi
Teknologji informative