Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Frutat e thara kundër dhembjeve të kurrizit - Bujqesia.eu

Frutat e thara kundër dhembjeve të kurrizit

0

banane

Keni dhimbje në kurriz, shpinë e madje edhe në këmbë, të cilat kryesisht shkaktohen nga ulja e tepërt ose punët e rënda fizike?

Mos u brengosni, ekziston një zgjidhje krejtësisht natyrale për problemin tuaj. Vetëm për disa ditë të konsumimit të këtij ilaçi, do të ndjeni ndryshime të lehta pozitive, e pas dy muajve shërim të plotë.

Provojeni këtë recetë natyrale dhe nuk do ta njihni shpinën tuaj, për shkak se zgjidhja në fakt është shumë e thjeshtë dhe në dispozicion.

Nëse dëshironi që t’i harroni dhimbjet e shpinës, për çdo mbrëmje, para fjetjes, në kohëzgjatje prej një deri në dy muaj duhet të konsumoni:

1 fik të tharë

1 kajsi të tharë

5 kumbulla të thara

Këto pemë përmbajnë substanca që shkaktojnë rigjenerimin e indit që gjendet mes rruazave të kurrizit. Në këtë mënyrë ato bëhen më të forta.

Secila pemë veçanërisht përmban elemente dhe substanca të caktuara, ndërsa përzierja e tyre ofron një ilaç të shkëlqyeshëm natyral, i cili është jashtëzakonisht efikas kundër dhimbjeve në kurriz.

Është shumë i dobishëm për meshkuj, e edhe për femrat.