Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Interesante: Prodhimi i Dredhëzave në BE - Bujqesia.eu

Interesante: Prodhimi i Dredhëzave në BE

0

Më shumë se një milion ton dredhëza prodhohen në strawberrEvropë çdo vit. Prodhuesit më të mëdhenjë janë Spanja, Polonia dhe Gjermania.