Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Kapen tre peshq të rrallë në Kaliforni - Bujqesia.eu

Kapen tre peshq të rrallë në Kaliforni

0

kaliforni

Anglers kanë kaluar disa ditë në bordin e Excel San Diego , gjatë asaj që shumë e kanë përshkruar si kafshimin më fenomenal në ujërat rajonale në dekada.

Kapja e këtij lloj peshku është një fenomen i rrallë në këto ujëra. Për të kapur tre në të njëjtën anije në të njëjtën ditë është e jashtëzakonshme.

Kjo ndodh për shkak se peshku me ngjyra të ndezura zakonisht nuk noton në këto ujëra. Ata zakonisht gjenden në dete tropikale dhe sub-tropikale.

Excel ka postuar fotot e udhëtimit shumëditor në faqen e saj në Facebook. Fotoja e Opah ka marrë mbi 6000 pëlqime dhe më shumë se 1500 shpërndarje./Zeri.info/