Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Komuna dhuron 100 makina mjelëse. - Bujqesia.eu

Komuna dhuron 100 makina mjelëse.

0

meljaaaaaaaaaaa

Komuna e Gjakovës i ka dhuruar dje 100 makina mjelëse dhe 100 bidona për fermerët e kësaj komune.
Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari- Lila, ka thënë se fermerët do të vazhdojnë ta kenë përkrahjen e Komunës edhe në të ardhmen. (L. Zeqiri)/Epoka e Re/

m1

 

m2