Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Kopeja e deleve e goditur sot nga rrufeja në fshatin Debëllde të Vitisë (Foto) - Bujqesia.eu

Kopeja e deleve e goditur sot nga rrufeja në fshatin Debëllde të Vitisë (Foto)

0

Përfaqësuesi i fshatit Debëllde Zymri Ilazi, tha se rrufeja ka mbytur mbi 100 copë dele dhe ka lënduar M.Rr. i cili po i ruante ato, thuhet në Zeri.

                     Foto 1

delet1

 

  Foto2.

delet2