Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Mjalti dhe Kanella një mrekulli për largimin e të ftohurit - Bujqesia.eu

Mjalti dhe Kanella një mrekulli për largimin e të ftohurit

0

Mjalti A e keni ditur që një lugë mjaltë dhe ¼ lugë kanellë zakonisht do të mposhte gripin brenda një ose dy ditëve ? Konsumojeni këtë sasi çdo ditë dy herë në ditë për tri ditë rradhazi për rezultate më të mira. Të dyja mjalti dhe kanella janë antivirale dhe antibakteriale. Gjithashtu largon infeksionet e fshikëzes dhe veshkëve, redukton nivelin e sheqerit,shtypjen e gjakut dhe vepron si një lehtësues i dhimbjes për arhitritin.