Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 NJOFTIM! - Bujqesia.eu

NJOFTIM!

0

logo1Te nderuar Lexues :
Siç e keni vërejtur edhe ju , që nga java e kaluar numri i artikujve që po postohen në vebsajtin tonë është zvogëluar shumë. Shkaku i kësaj janë pushimet verore. Numri i lexuesve tanë këto javët e fundit është pakësuar dukshëm. Gjithashtu edhe një pjesë e madhe e ekipit tonë gjendet në pushime.
Andaj , deri në fillim të Shtatorit ne do të botojmë vetëm aktualitete dhe lajme nga fusha e bujqësisë. Ndërkaq nga Shtatori puna do të rifillojë me ritmin e saj të plotë.
Pra pushime të këndshme dhe Mirupafshim në Shtator!