Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Peshkatarët e Shëngjinit kapin peshkaqenin katër metra të gjatë! - Bujqesia.eu

Peshkatarët e Shëngjinit kapin peshkaqenin katër metra të gjatë!

0

peshkuuu

Një peshkaqen me peshë prej 400 kilogramëve dhe i gjatë rreth katër metra, është kapur nga rrjetat e peshkatarëve të Shëngjinit në Lezhë.
Edhe vetë peshkatarët e kësaj zone janë çuditur nga peshku i rrallë për ujërat tona.

Peshkaqeni u ka dëmtuar peshkatarëve rrjetat, por ata nuk janë mërzitur duke llogaritur përfitimet që vijnë nga shitja e tij. /Shqiptarja/