Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Po mbahet “Panairi i Produktve Tradicionale” - Bujqesia.eu

Po mbahet “Panairi i Produktve Tradicionale”

0

panairi1

Sot në bulevardin e Ferizajt po mbahet Panairi i Produkteve Tradicionale, i cili ka filluar në ora 13:00 pasdite dhe do të vazhdojë deri në 18:00. Fondet të cilat mblidhen me shitjen e këtyre produkteve i gëzojnë personat me aftësi të kufizuara.

Ky panair mbahet në kuadër të “Ditëve të Diasporës”.
“Te gjitha organizimet gjatë Ditëve të Diasporës kanë përfunduar me sukses, përveq organizimeve në ambiente të mbyllura, konsideroj se diku rreth 90% e ketyre organizimeve kanë qenë të suksesshme.” tha drejtori për Kulturë Rini dhe Sport për FerizajPress.