Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Si t'i fitosh 55 mijë euro në vit? - Bujqesia.eu

Si t’i fitosh 55 mijë euro në vit?

0

zogjte

Të fitosh rreth 55 mijë euro në vit, është ëndrra e shumë personave sidomos për ata të cilët janë të papunë ose paguhen pak.

Një kompani angleze ofron mundësinë për të pasur një punë të paguar mirë, por duket se askush nuk ka ndërmend ta pranojë këtë kërkesë. Për çfarë bëhet fjalë? Kandidati duhet të kujdeset për identifikimin e gjinisë së zogjve, të destinuar për therje.

Punonjësit duhet të shpenzojnë 12 orë në kompani, për të ndarë zogjtë femra nga meshkuj. Kjo duhet bërë në një kohë shumë të shkurtër, të cilët më pas do të theren. Duket një punë shumë e vështirë, e ndër të tjera kërkon një periudhë të gjatë trajnimi, transmeton Telegrafi.

Por duket se askush nuk ka pranuar punën në një industri të tillë dhe Mbretëria e Bashkuar apelon se ka shumë nevoja për një profesion të tillë. /Telegrafi/