Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Uji i reciklueshëm - Bujqesia.eu

Uji i reciklueshëm

0

water

Uji i pijëshëm nga dita në ditë po bëhet problem global. Mirpo mendimet e njerzëve kerativ s`kan të ndalur. A ju pëlqen edhe ju që uji në vend se të përdoret një hërë i njejti të përdorët për dy shfrytëzime! Shikojeni vet dhe gjykoni.