Warning: Use of undefined constant WPSocialShare - assumed 'WPSocialShare' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/wp-social-share/wp-social-share.php on line 19 Warning: session_start(): Cannot start session when headers already sent in /customers/c/4/e/bujqesia-ks.com/httpd.www/wp-content/plugins/custom-sidebars/inc/class-custom-sidebars-explain.php on line 55 Zgjidhet misteri shekullor. - Bujqesia.eu

Zgjidhet misteri shekullor.

0

pula

Shkencëtarët kanë zgjedhur misterin shekullor se kush është më e vjetër. Veza apo Pula. Sipas tyre Pula është më e vjetër se veza pasi që proteina që ka veza prodhohet vetëm nga pula.
Si konkludim Pula tashmë edhe zyrtarisht është më e vjetër dhe të gjithë ju mund të ndalni edhe bastet me shokë.